Flat - Hotel - Tatuapé
| Parkolás Parkolóinas-szolgáltatás | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Úszómedence Kültéri úszómedence |
| Fitnesz/Edzőterem Fitneszközpont | Spa és relaxáció Szolárium Jacuzzi | Helyszíni étkezés Étterem Bár/Társalgó |
| Tárgyalótermek Tárgyaló/bankett létesítmények | Gyerekbarát Gyerekbüfé | Légkondicionálás |
A Flat - Hotel - Tatuapé São Paulo a Tatuape körzetben található, egy 6 km-es távolságra olyan kulturális látnivalóktól, mint a Paulista Múzeum. A hotel parkolószolgálatot és portaszolgálatot, valamint széfet és 24 órás biztonsági szolgálatot is biztosít a vendégek számára.
A Shopping Anália Franco 10 percnyi autóútra, a Pinacoteca do Estado de São Paulo pedig autóval hozzávetőlegesen 15 percnyi vezetésre van a São Paulo városi apartmanhoteltől. A környék vallási nevezetességei közé tartozik a Salomon's Temple (3 km) és a Catedral da Sé de São Paulo (7 km). A Catavento Kulturális és Edukációs Tudományi Központ körülbelül 8 km-re, míg a Tatuape vasútállomás rövid útra található a Flat - Hotel - Tatuapé. A szállás vendégei 950 méterre találják a Tatuapé metróállomást.
A São Paulo városi hotel allergiamentes szobái klímaberendezéssel, valamint síkképernyős műholdas TV-vel vannak felszerelve.
A vendégek az Espetinho e Cia étteremben étkezhetnek pár lépésnyire a São Paulo városi Flat - Hotel - Tatuapé.
- Repülőterek
- Congonhas19 km
- Vasútállomások
- Terminal Rodoviario do Tietê7 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Parkoló
- Széf
- 24 órás recepció
- Háziállat nem engedélyezett
- Szobák/Létesítmények mozgáskorlátozottaknak
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Poggyászmegőrzés
- Öltöző
- Allergiamentes szobák
- Lift
- Füstérzékelők
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Étterem
- Büfé
- Bár/Társalgó
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napozóterasz
- Kert
- Szolárium
- Szauna
- Jacuzzi
- Fitneszközpont
- Medence kilátással
Szolgáltatások
- Parkolóinas-szolgáltatás
- Szobaszerviz
- Takarítás
- Autókölcsönző
- Mosoda
- Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
- Tárgyaló/bankett létesítmények
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Hangszigetelt ablakok
- Vasaló eszközök
- LCD TV
- Gyerekbüfé
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- 🚗
Hol hagyhatom a gépjárművemet, amíg a Flat - Hotel - Tatuapé szállásán tartózkodom?
A Flat - Hotel - Tatuapé egy ingyenes parkolót biztosít, ahol leparkolhatja autóját. - ✈
A Congonhas milyen messze van a Flat - Hotel - Tatuapé területétől?
20 km távolság van a Congonhas és a Flat - Hotel - Tatuapé között. - 🚎
Elérhető tömegközlekedés a Flat - Hotel - Tatuapé São Paulo mellett?
A legközelebbi metróállomás a Tatuapé, mely 950 méterre található a Flat - Hotel - Tatuapé São Paulo területétől. - 🍹
Milyen éttermeket tudnak ajánlani a Flat - Hotel - Tatuapé közelében?
A Flat - Hotel - Tatuapé területéhez közeli legjobb éttermek a Big Boss Hamburgueria és Mama Africa La Bonne Bouffe, melyek 150 méteren belül találhatók.